חילוץ

(Last Updated On: )

חילוץ

חילוץ רכבי שטח וג'יפים מכל שטח ובכל מצב אנו מתמחים בשירות חילוצים מהשטח 4X4  בפריסה ארצית 24 שעות ביממה.

יוסי מאיר נותן פתרונות חילוצי שטח מתקדמים ובפריסה ארצית לנו יש את כל הכלים הנכונים והציוד הנכון לרבות רכבי שטח חזקים במיוחד שנבנו למטרת חילוץ ג'יפים מכל שטח ובכל מצב.

לנו יש גם את כל המיכשור הנכון בכדי לחלץ אתכם מכל מצב אליו תקלעו לרבות כננות מכפילי כח רצועות רסן רצועות קשירה רצועות עיגון מערכות איתור ו GPS מפות טופוגרפיות של כל הארץ, פנסים רבי עוצמה ופרוג'קטורים למקרה של חילוץ לילי, מכשירי קשר מערכות כריזה לקשר אופטימלי עם המחולץ.

אנו נותנים שירות חילוצים לג'יפים מעל ל 15 שנה בכל מקום בארץ לרבות חילוצים בצפון ובמוחקרה כפי שניתן לראות בסרטון זה. חילצנו שיירת רכבים שנתקעה באמצע טיול ג'יפים.

אנו נתקלנו כבר בכל תוואי וכמעט בכל מצב אפשרי בשטח כולל רכבים שנתקעו ללא יכולת הנעה או שגלגל התנתק להם תוך כדי נסיעה או במאמץ וזקוקים לחילוץ לכביש הקרוב.

חילוצי רכבי שטח שנכנסו לדיונות או חולות ושקעו מסיבה מסויימת(ג'יפ לא מתאים, לא הורידו מספיק אויר, לא נתנו מספיק גז, תנאי שטח קשים במיוחד או חוסר נסיון בנסיעה בדיונות). חילוץ רכבים שנכנסו לחוף הים ושקעו.

רכבים שהתהפכו בשטח והרכב ניזוק וזקוקים לחילוץ מהשטח לכביש הקרוב.

חילוצי רכבי שטח שנכנסו לביצות או לבוץ ושקעו בבוץ וזקוקים למשיכת כננת קטנה שתוציא אותם מהבוץ. רכבי שטח שנסעו במדבר יהודה או מצפה רמון ונתקעו או בגלל מכשול קשה או בגלל תקלה מכאנית ואין להם אפשרות נסיעה או התקדמות.          בכל מקרה אנחנו הכתובת לכל המקרים הנ"ל.

WhatsApp chat