חילוץ מהשטח לג'יפים

חילוץ רכב

(Last Updated On: )

חילוץ רכב

חילוץ רכב מהשטח 4X4 זאת המומחיות שלנו.

יוסי מאיר פתרונות חילוץ רכבים בירושלים מהשטח מתקדמים ובפריסה ארצית לנו יש את כל הכלים הנכונים והציוד הנכון לרבות רכבי חילוץ רכבים חזקים במיוחד שנבנו למטרת חילוץ רכבים מכל שטח ובכל מצב.

אנו נותנים שירותי חילוץ רכבים בירושלים מהשטח מעל ל 15 שנה בכל מקום בארץ לרבות חילוץ בצפון בדרום מרכז בשרון ובשפלה כפי שניתן לראות בסרטון זה. חילצנו רכב שנקלע למצב מסובך במיוחד בתחנת דלק בכניסה לירושלים הרכב נתקע על הצובר של הדלק וכמעט נפל מהחומה.

לנו יש גם את כל המיכשור הנכון בכדי לחלץ אתכם מכל מצב אליו תקלעו לרבות כננות מכפילי כח רצועות רסן רצועות קשירה רצועות עיגון מערכות איתור ו GPS מפות טופוגרפיות של כל הארץ, פנסים רבי עוצמה ופרוג'קטורים למקרה של חילוץ לילי, מכשירי קשר מערכות כריזה לקשר אופטימלי עם המחולץ.

 

 

אנו נתקלנו כבר בכל תוואי וכמעט בכל מצב אפשרי בשטח כולל רכבים שנתקעו ללא יכולת הנעה או שגלגל התנתק להם תוך כדי נסיעה או במאמץ וזקוקים לחילוץ לכביש הקרוב.

חילוץ רכבי שטח שנכנסו לדיונות או חולות ושקעו מסיבה מסויימת(ג'יפ לא מתאים, לא הורידו מספיק אויר, לא נתנו מספיק גז, תנאי שטח קשים במיוחד או חוסר נסיון בנסיעה בדיונות). חילוץ רכבים שנכנסו לחוף הים ושקעו.

רכבים שהתהפכו בשטח והרכב ניזוק וזקוקים לחילוץ מהשטח לכביש הקרוב.

חילוץ רכבים בשטח שנכנסו לביצות או לבוץ ושקעו בבוץ וזקוקים למשיכת כננת קטנה שתוציא אותם מהבוץ. רכבי שטח שנסעו במדבר יהודה או מצפה רמון ונתקעו או בגלל מכשול קשה או בגלל תקלה מכאנית ואין להם אפשרות נסיעה או התקדמות.          בכל מקרה אנחנו הכתובת לכל המקרים הנ"ל.

 

WhatsApp chat