חילוץ רכבים

(Last Updated On: )

חילוץ רכבים

חילוץ רכבים מהשטח בכל שעה ובכל מקום זה המומחיות שלנו, להזמנת שירות חייגו 053-555-1414

יוסי מאיר פתרונות גרירה וחילוצי רכבים  בשטח ובפריסה ארצית לנו יש את כל הכלים הנכונים והציוד הנכון לרבות רכב חילוצים חזקים במיוחד שנבנו למטרת חילוצי רכבים מכל שטח ובכל מצב.

אנו נותנים שירותי חילוצים רכבים מעל ל 15 שנה בכל מקום בארץ לרבות חילוצי שטח בצפון כפי שניתן לראות בסרטון זה. חילצנו רכב שנקלע למצב מסובך במיוחד.

לנו יש גם את כל המיכשור הנכון בכדי לחלץ אתכם מכל מצב אליו תקלעו לרבות כננות מכפילי כח רצועות רסן רצועות קשירה רצועות עיגון מערכות איתור ו GPS מפות טופוגרפיות של כל הארץ, פנסים רבי עוצמה ופרוג'קטורים למקרה של חילוץ לילי, מכשירי קשר מערכות כריזה לקשר אופטימלי עם המחולץ.

 

 

אנו נתקלנו כבר בכל תוואי וכמעט בכל מצב אפשרי בשטח כולל רכבים שנתקעו ללא יכולת הנעה או שגלגל התנתק להם תוך כדי נסיעה או במאמץ וזקוקים לחילוץ לכביש הקרוב.

חילוץ רכבי שטח שנכנסו לדיונות או חולות ושקעו מסיבה מסויימת(ג'יפ לא מתאים, לא הורידו מספיק אויר, לא נתנו מספיק גז, תנאי שטח קשים במיוחד או חוסר נסיון בנסיעה בדיונות). חילוץ רכבים שנכנסו לחוף הים ושקעו.

רכבים שהתהפכו בשטח והרכב ניזוק וזקוקים לחילוץ מהשטח לכביש הקרוב.

חילוץ רכבים בשטח שנכנסו לביצות או לבוץ ושקעו בבוץ וזקוקים למשיכת כננת קטנה שתוציא אותם מהבוץ. רכבי שטח שנסעו במדבר יהודה או מצפה רמון ונתקעו או בגלל מכשול קשה או בגלל תקלה מכאנית ואין להם אפשרות נסיעה או התקדמות.          בכל מקרה אנחנו הכתובת לכל המקרים הנ"ל.

 

 

WhatsApp chat